Marvel’s Spider-Man doczeka się dalszych wątków. Marvel wyda komiks

Zapowiedziano rozwinięcie komiksowej historii na podstawie gry Marvel's Spider-Man. Tym razem seria skupi się na Black Cat.

Zapowiedziano rozwinięcie komiksowej historii na podstawie gry Marvel's Spider-Man. Tym razem seria skupi się na Black Cat.

Jedna z najlepszych superbohaterskich gier, produkcja Marvel’s Spider-Man, doczekała się komiksu, a teraz Marvel zapowiedział kolejny. Nowa miniseria ma zamknąć się w 5 zeszytach i opowie historię Black Cat, którą mogliśmy bliżej poznać w fabularnych rozszerzeniach do gry. Za fabułę komiksu odpowiadać ma Dennis “Hopeless” Hallum. Z kolei rysunki mają być autorstwa Luci Maresci.

Komiks ma nosić tytuł Marvel's Spider-Man: The Black Cat Strikes i premiera pierwszego zeszytu planowana jest na początek stycznia. Ujawniono także okładkę pierwszego wydania, które tworzone jest pod szyldem Gamerverse. Wcześniej w ramach cyklu Dom Pomysłów wydał sześcioczęściową serię Marvel’s Spider-Man: City at War.

Marvel's Spider-Man: The Black Cat Strikesfot. Marvel

Marvel’s Spider-Man to najnowsza gra o Peterze Parkerze, która swoją premierę miała na początku września ubiegłego roku. Tytuł doczekał się trzech fabularnych rozszerzeń, z czego ostatnie, Marvel’s Spider-Man: The Heist, związane jest właśnie z postacią Black Cat. 

Źródło: newsarama.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV