Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Marvel’s Spider-Man pierwszą grą ze „znakiem jakości” Marvela

Najnowsza produkcja ze Spider-Manem to pierwsza gra na podstawie komiksów Marvela, która może pochwalić się charakterystycznym logo.

Najnowsza produkcja ze Spider-Manem to pierwsza gra na podstawie komiksów Marvela, która może pochwalić się charakterystycznym logo.

Marvel’s Spider-Man spotkało się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem ze strony recenzentów, którzy wystawiali tej produkcji bardzo wysokie noty. Również i w naszej recenzji otrzymała ona 9 punktów w 10-stopniowej skali. Została też doceniona przez Marvel, czego dowodem jest widoczne logo firmy w scenach otwierających grę.

Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic dziwnego. Fakty wygląda jednak nieco inaczej. Marvel’s Spider-Man jest pierwszą grą na podstawie komiksów, w której to charakterystyczne logo się pojawiło. A okazji było sporo, bo na przestrzeni lat pojawiło się wiele produkcji z superbohaterami Domu Pomysłów.

Jak tłumaczy James Stevenson z Insomniac Games, logo pełni też drugą rolę - to swoisty znak jakości.

To pierwsza gra wideo Marvela, która mogła wykorzystać to logo. Kiedy je widzisz to jest to coś w stylu znaku jakości. To wtedy odczuwasz ciarki i myślisz "to jest doświadczenie Marvela, to prawdziwy blockbuster" - wyjaśnia Stevenson.

Marvel’s Spider-Man zadebiutuje już jutro. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Źródło: fandom.wikia.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV