Przeczytaj w weekend

Mia Maestro z główną rolą żeńską w „The Strain”

Guillermo del Toro kompletuje obsadę swojego nowego serialu pt. The Strain. Do grającego główną rolę Coreya Strolla dołączyła piękna Argentynka - Mia Maestro.

Guillermo del Toro kompletuje obsadę swojego nowego serialu pt. The Strain. Do grającego główną rolę Coreya Strolla dołączyła piękna Argentynka - Mia Maestro.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  casting 

Maestro zagra w The Strain główną rolę kobiecą. Wcieli się w Norę Martinez, osobę świetnie znającą się na biochemii i bliską współpracowniczkę dr. Ephraima Goodweathera (Stroll). Wczoraj informowaliśmy, że jesienią rozpoczną się zdjęcia do pilotowego odcinka. Stacja FX w ciągu najbliższych tygodni zamówić ma pierwszy, składający się z 13 odcinków sezon.

The Strain będzie serialową adaptacją książek autorstwa Guillermo del Toro ("Hobbit", "Hellboy", "Labirynt Fauna"), który jest twórcą telewizyjnego projektu dla stacji FX i zajmie się reżyserią większości odcinków. Akcja książki rozpoczyna się od tajemniczego lądowania samolotu na środku autostrady. Nie można wywołać pilotów, maszyna stoi wyłączona. Gdy w końcu ekipa ratunkowa dociera do środka, odkrywają, że wszyscy nie żyją. Nie ma żadnych śladów przyczyn. Ephraim Goodweather i jego ekipa z centrum kontroli chorób zakaźnych muszą działać szybko i ustalić powody zdarzenia, zanim wybuchnie panika. Najpierw odkrywają, że czwórka ofiar wciąż żyje, ale to jedyne dobre wieści. Kiedy z kostnicy znika dwieście ciał, sprawy gwałtownie się pogarszają.

Maestro znana jest najbardziej z roli Nadii Santos w Agentce o stu twarzach. Niedawno pojawiła się w White Collar i Impersonalnych.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV