Koszmar Artema. Świetny zwiastun Metro: Exodus autorstwa Platige Image

Deep Silver kusi nas nowym zwiastunem gry Metro: Exodus. Mamy powody do dumy, bo za jego przygotowanie odpowiada polskie Platige Image.

Deep Silver kusi nas nowym zwiastunem gry Metro: Exodus. Mamy powody do dumy, bo za jego przygotowanie odpowiada polskie Platige Image.

Platige Image, czyli nasi rodzimi spece od zwiastunów, mogą się pochwalić kolejną wspaniałą produkcją. Tym razem stworzyli materiał na potrzeby gry Metro: Exodus, której premiera zbliża się wielkimi krokami. Wideo przedstawia koszmar Artema, głównego bohatera gry oraz autorskiego cyklu Dmitrija Głuchowskiego. Oprócz wiadomości dla graczy, mamy także dobrą informację dla czytelników. Techland wspólnie z wydawnictwem Insignis Media zapowiedziały reedycję całej książkowej trylogii.

W liczącej ponad 1000 stron pozycji znajdą się trzy powieści Dmitrija Głuchowskiego - Metro 2033, Metro 2034 oraz Metro 2035. Całość oprawiono w twardą okładkę, na której widnieje artwork z gry, a w środku czeka również dodatkowe opowiadanie - Ewangelia według Artema - oraz kolorowa wkładka z pejzażami wprost z gry Metro Exodus - czytamy w komunikacie Insignis Media

Zobaczcie też efektowne kadry ze zwiastuna.

Metro: Exodus na rynku zadebiutuje 15 lutego na PS4, XBO i PC (Epic Store).

Źródło: youtube.com; twitter.com / fot. Deep Silver

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV