Przeczytaj w weekend

Mortal Kombat 11 - Kitana pojawi się w grze. Zobacz nowy spot live action

Nowy materiał promujący Mortal Kombat 11 ujawnia, że w grze pojawi się Kitana.

Nowy materiał promujący Mortal Kombat 11 ujawnia, że w grze pojawi się Kitana.

Premiera Mortal Kombat 11 zbliża się wielkimi krokami. Twórcy i wydawca regularnie wypuszczają do sieci kolejne materiały, które promują ten tytuł. Najwięcej z nich skupia się na przedstawieniu grywalnych bohaterów. Wśród nich pojawią się zarówno nowe postacie, jak i dobrze znani wojownicy.

Teraz potwierdzono, że jedną z powracających postaci będzie Kitana. Wyposażona w dwa zabójcze wachlarze wojowniczka po raz pierwszy pojawiła się w Mortal Kombat II z 1993 roku. Bohaterkę przedstawia nowy spot live action, który możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: informacja prasowa / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV