Przeczytaj w weekend

Na platformie Steam ruszyła wyprzedaż polskich gier. Zobacz najciekawsze oferty

To doskonała okazja do tego, by uzupełnić swoją cyfrową bibliotekę gier o polskie produkcje.

To doskonała okazja do tego, by uzupełnić swoją cyfrową bibliotekę gier o polskie produkcje.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  promocja 

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, na Steamie wystartowała nowa promocja. W trakcie jej trwania będzie można nabyć polskie produkcje (chociaż nie tylko) w niższych cenach, a obniżki sięgają nawet 90%. Wśród przecenionych gier znalazły się zarówno duże i popularne tytuły, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Dying Light czy tegoroczny Frostpunk, ale również sporo produkcji niezależnych.

W ramach promocji kupicie m.in.:

Oferta potrwa do 9 listopada.

Źródło: store.steampowered.com / fot. Valve

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV