Przeczytaj w weekend

NBC zamawia nowe sezony dla kilku swoich produkcji

Niestety fani Community i Hannibala wciąż muszą czekać na ostateczną decyzję władz NBC. Nastąpi ona dopiero w maju.

Niestety fani Community i Hannibala wciąż muszą czekać na ostateczną decyzję władz NBC. Nastąpi ona dopiero w maju.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Zielone światło na rozpoczęcie produkcji nowych sezonów otrzymały trzy seriale dramatyczne: Chicago Fire (trzecia seria), Chicago PD (druga seria) i Grimm (czwarta seria). NBC poinformowała również, że zamówiła siódmy sezon komedii Parks and Recreation. Cała czwórka dołączyła do zamówionych wcześniej: Czarnej listy i "The Voice".

Na zamówienie czeka jeszcze m.in. nowy sezon Law & Order: SVU, który przeważnie kontynuowany jest w maju. Tuż przed upfrontami podjęte zostaną decyzje związane z przyszłością Hannibala, Community oraz Revolution. Duże szanse na zamówienie ma też komedia About a Boy.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV