Nie Cruise, nie Diesel. Oto najbardziej dochodowi aktorzy w box office

Portal Screen Rant zaprezentował listę najbardziej dochodowych aktorów w box office - król tego zestawienia mógł być tylko jeden.

Portal Screen Rant zaprezentował listę najbardziej dochodowych aktorów w box office - król tego zestawienia mógł być tylko jeden.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Kilka dni temu przedstawialiśmy Wam listę najbardziej dochodowych reżyserów wszech czasów. Portal Screen Rant postanowił wykorzystać tę tematykę raz jeszcze i zaprezentował na swojej stronie zestawienie aktorów, których filmy w box office zarobiły najwięcej. Nie brakuje tu zaskoczeń, choć miejsce pierwsze każdy z nas mógł przewidzieć. Odpowiadając na ewentualne pytania - o konkretnej pozycji decydowały ogólne wpływy finansowe wszystkich produkcji danego aktora w skali globalnej (odnotujmy, że brano pod uwagę także te, w których jedynie podkładano głos), natomiast gwiazdy MCU w swoich kontraktach często mają formalnie zagrać nie "pierwszoplanowe role", a być po prostu jednym z głównych bohaterów w filmie opartym na zespole obsadowym. Tak prezentuje się lista:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Paramount Pictures/Warner Bros./Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV