Repertuar kin Nowość Program TV

Nie Cruise, nie Diesel. Oto najbardziej dochodowi aktorzy w box office

Portal Screen Rant zaprezentował listę najbardziej dochodowych aktorów w box office - król tego zestawienia mógł być tylko jeden.

Kilka dni temu przedstawialiśmy Wam listę najbardziej dochodowych reżyserów wszech czasów. Portal Screen Rant postanowił wykorzystać tę tematykę raz jeszcze i zaprezentował na swojej stronie zestawienie aktorów, których filmy w box office zarobiły najwięcej. Nie brakuje tu zaskoczeń, choć miejsce pierwsze każdy z nas mógł przewidzieć. Odpowiadając na ewentualne pytania – o konkretnej pozycji decydowały ogólne wpływy finansowe wszystkich produkcji danego aktora w skali globalnej (odnotujmy, że brano pod uwagę także te, w których jedynie podkładano głos), natomiast gwiazdy MCU w swoich kontraktach często mają formalnie zagrać nie „pierwszoplanowe role”, a być po prostu jednym z głównych bohaterów w filmie opartym na zespole obsadowym. Tak prezentuje się lista:

-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Paramount Pictures/Warner Bros./Marvel

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.