Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Niepoprawna romantyczka wraca na FOX Comedy!

Premierowy odcinek najnowszej, 4. serii Świata według Mindy już 31 marca na kanale FOX Comedy. Czy w końcu będzie ślub?

Produkcja Świat według Mindy to przewrotny i pełen humoru serial, opowiadający o perypetiach głównej bohaterki – Mindy, która widzom na całym świecie dała się poznać, jako wykwalifikowana profesjonalistka w życiu zawodowym i nierozgarnięta romantyczka w życiu prywatnym.

Świat Mindy skupia się na nieustannych próbach zachowania równowagi między dwoma biegunami jej życia – karierze lekarskiej i poszukiwaniu księcia z bajki. Jednak w osiągnięciu pełnego sukcesu przeszkadzają jej wymagania, jakie Mindy posiada, w stosunku do kandydatów na towarzysza życia oraz współpracownicy, którzy lubią dawać jej w kość. Na wyidealizowany obraz miłości niekorzystny wpływ mają również zamiłowanie do popkultury oraz komedii romantycznych, z których dialogi mogłaby w kółko cytować.

Serial, poza humorem, niesie też przesłanie do kobiet i porusza problem stereotypów. Mindy udowadnia, że bycie kobietą, w życiu zawodowym jej nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, bywa pożyteczne. Ponieważ przodkowie Mindy pochodzą z Indii, jej wygląd wprowadza niektórych ludzi w błąd. Zdarza się, że zwracają się do niej tak, jakby nie rozumiała angielskiego! Na szczęście kobieta potrafi sobie radzić w takich sytuacjach.

Czytaj także: Nowy zwiastun Iluzji 2

W poprzednich trzech sezonach obserwowaliśmy jak Mindy budowała swoją pozycję zawodową w zdominowanym przez mężczyzn, lekarskim świecie. Te zabiegi przeplatały się z nieustanną pogonią za miłością, która w końcu objawiła się w postaci Danny’ego, kolegi z pracy. Mimo wystawienia na wiele prób, ich miłość wydaje się być silna i odporna na przeciwności losu. W trzecim sezonie okazuje się również, że Mindy jest w ciąży, a Danny nie śpieszy się z zaręczynami… Jednak znalezienie miłości i względna stabilizacja nie oznaczają końca dziwnych perypetii, jakie spotykają bohaterkę.

W czwartej serii Mindy zaczyna się zastanawiać, czy jej związek ma sens i jak mogłoby wyglądać jej życie, gdyby nie poznała Danny’ego. Kobieta zmierzy się także z nowymi wyzwaniami: porodem oraz urlopem macierzyńskim. Czy zakochana w swojej pracy lekarka będzie w stanie wytrzymać w domu i czy poradzi sobie z nowymi wyzwaniami?
I najważniejsze: czy w końcu spełnią się marzenia Mindy o ślubie jak z bajki? Odpowiedź na te pytania poznamy już niedługo.

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu Świata według Mindy odbędzie się już w czwartek, 31 marca na kanale FOX Comedy.

Źródło: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Elseworlds – co przegapiliście w crossoverze…

Chcemy Wam przedstawić listę easter eggów, które zostały pokazane w tegorocznym crossoverze Arrowverse, Elseworlds.

Michalina Reda
-

Filmy i seriale 2018 roku –…

Jak co roku Google przygotowało listę podsumowującą 2018 rok. Wbrew pozorom, najczęściej wyszukiwanym filmem w…

Dawid Muszyński
-

Mary Poppins powraca – recenzja filmu

Legendarna opiekunka powraca, tylko czy jest ku temu powód? Zapraszamy do lektury naszej recenzji.

Ocena recenzenta:
5
Adam Siennica
Plotka
-

Daredevil i inni Defenders w Disney+?…

Daredevil, Luke Cage i Iron Fist to seriale niedawno skasowane, czyli nie powrócą z kolejnymi…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – Jeffrey…

Nie z tego świata to serial, który jest w trakcie emisji 14. sezonu. Zgodnie z…

Michalina Reda
Plotka
-

The Batman – scenariusz będzie gotowy…

The Batman to zapowiedziany film komiksowy DC, nad którym w pocie czoła pracuje Matt Reeves.…

Co o tym sądzisz?