Przeczytaj w weekend

Nieśmiertelny - twórca Johna Wicka o pracy nad remakiem

Chad Stahelski, reżyser filmu John Wick 3, podczas wywiadu promującego akcyjniaka został zapytany o swój kolejny projekt. Trwają prace nad remakiem hitu Nieśmiertelny.

Chad Stahelski, reżyser filmu John Wick 3, podczas wywiadu promującego akcyjniaka został zapytany o swój kolejny projekt. Trwają prace nad remakiem hitu Nieśmiertelny.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Nieśmiertelny 

Nieśmiertelny to film oparty na kultowej produkcji z 1986 roku. Wiemy, że Chad Stahelski ma wyreżyserować i przy okazji stworzyć sceny akcji razem ze swoją grupą kaskaderów 87Eleven, z która pracuje przy każdym swoim widowisku.

Podczas promocji Johna Wicka 3 zdradził on postępy prac nad projektem. Potwierdził, że one trwają i to też jest ważne, bo wiele produkcji po cichu umiera i nigdy nie dochodzi do realizacji.

Tłumaczy, że prace trwają tak długo, ponieważ chcą dobrze rozpisać wszelkie zasady uniwersum i tego nie popsuć. Historia ma dobrze przygotowana, rozbudowana, ale z przemyślaną furtką na możliwą kontynuację. Podkreśla kilkakrotnie, jak bardzo kocha ten serię.

- Na szczęście studio bardzo wspiera moją wizję. Wierzę, że jest to jedna z takich marek, która może mieć dobre uniwersum - z serialem i innymi rzeczami. Błędem byłoby wypuszczenie filmu z dynamiczną walką na miecze nieśmiertelnych. Wszyscy chcą, abyśmy rozwijali ten projekt i go już zrobili. Prawdę mówiąc, to ja zwalniam tempo, by kreatywnie wszystko dobrze przemyśleć. Nie chcemy wpędzić się w kozi róg, tak jak to zrobiono w oryginale - tłumaczy.

Odnosi się do filmu Nieśmiertelny II: Nowe życie, który jest uważany za jedną z najgorszych kontynuacji. Z uwagi na fabularne decyzje, które ograniczyły rozwój serii.

Ewentualna data premiery nie jest znana.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV