Przeczytaj w weekend

Nowi bohaterowie w 3. sezonie Into the Badlands: Kraina bezprawia

Jak ogłasza AMC, do obsady 3. sezonu serialu Into The Badlands: Kraina bezprawia dołączą nowi aktorzy. Poznajcie nazwiska.

Jak ogłasza AMC, do obsady 3. sezonu serialu Into The Badlands: Kraina bezprawia dołączą nowi aktorzy. Poznajcie nazwiska.

Do obsady 3. sezonu Into the Badlands dołączą nowi oraz powracający aktorzy: Sherman Augustus, Babou Ceesay i Ella-Rae Smith w obsadzie regularnej, a Dean-Charles Chapman i Lewis Tan - gościnnej.

Augustus powróci do Into the Badlands po tym jak został wprowadzony jako Nathaniel Moon w 2. sezonie. Niedawno występował w Westworld, American Odyssey, czy Colony.

Babou Ceesay wcieli się w postać o imieniu Pilgrim, gorliwego wodza, który spróbuje odzyskać tajemniczy artefakt z Azry. Wcześniej występował w takich produkcjach jak Rogue One: A Star Wars Story, czy Free Fire.

Ella-Rae Smith zagra nastolatkę Nix, a Dean-Charles Chapman, wcieli się w młodego chłopaka o imieniu Castor. Chapman najbardziej znany jest z roli króla Tommena w Game of Thrones, a Smith ostatnio pojawiła się w Klika i Butterfly Kisses.

Lewis Tan zagra bohatera o imieniu Gaiusa Chau, uwięzionego przez własną siostrę za pomoc niewolnikom. Ostatnio występował w serialu Iron Fist i Rush Hour.

Zobacz także: Konflikt ABC z Marvelem o serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. Disney musiał wkroczyć

Premiera 3. sezonu planowana jest na 2018 rok. W Polsce serial emitowany jest przez AMC.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV