Repertuar kin Nowość Program TV

Nowi bohaterowie w 3. sezonie Into the Badlands: Kraina bezprawia

Jak ogłasza AMC, do obsady 3. sezonu serialu Into The Badlands: Kraina bezprawia dołączą nowi aktorzy. Poznajcie nazwiska.

Do obsady 3. sezonu Into the Badlands: Kraina bezprawia dołączą nowi oraz powracający aktorzy: Sherman Augustus, Babou Ceesay i Ella-Rae Smith w obsadzie regularnej, a Dean-Charles Chapman i Lewis Tan – gościnnej.

Augustus powróci do Into the Badlands: Kraina bezprawia po tym jak został wprowadzony jako Nathaniel Moon w 2. sezonie. Niedawno występował w Westworld, American Odyssey, czy Colony.

Babou Ceesay wcieli się w postać o imieniu Pilgrim, gorliwego wodza, który spróbuje odzyskać tajemniczy artefakt z Azry. Wcześniej występował w takich produkcjach jak Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, czy Free Fire.

Ella-Rae Smith zagra nastolatkę Nix, a Dean-Charles Chapman, wcieli się w młodego chłopaka o imieniu Castor. Chapman najbardziej znany jest z roli króla Tommena w Grze o Tron, a Smith ostatnio pojawiła się w Klika i Butterfly Kisses.

Lewis Tan zagra bohatera o imieniu Gaiusa Chau, uwięzionego przez własną siostrę za pomoc niewolnikom. Ostatnio występował w serialu Iron Fist i Rush Hour.

Zobacz także: Konflikt ABC z Marvelem o serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. Disney musiał wkroczyć

Premiera 3. sezonu planowana jest na 2018 rok. W Polsce serial emitowany jest przez AMC.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: AMC
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.