Nowy Kapitan Ameryka w MCU? John Cena jest chętny

Jeśli w MCU miałby pojawić się nowy Kapitan Ameryka, John Cena z wielką przyjemnością wcieliłby się w jego rolę.

Jeśli w MCU miałby pojawić się nowy Kapitan Ameryka, John Cena z wielką przyjemnością wcieliłby się w jego rolę.

Nie jest na razie jasne, jak i czy w ogóle Kapitan Ameryka zaważy na 4. fazie MCU. Przypomnijmy, że kilkanaście tygodni temu wcielający się w jego rolę Chris Evans zamieścił w mediach społecznościowych emocjonalny wpis z planu Untitled Avengers Movie - wielu fanów odebrało go jako zapowiedź odejścia aktora (choć całkiem niedawno inne zdanie w tej sprawie mieli bracia Russo).

W sieci ruszyła już giełda nazwisk w kwestii potencjalnych następców Evansa - zaskakująco wysoko plasuje się na niej wrestler John Cena, znany z takich filmów jak Trainwreck czy Daddy's Home. O skomentowanie całej sprawy został on poproszony w programie Ellen DeGeneres. Aktor i sportowiec wydawał się zaskoczony samym faktem tego typu spekulacji, choć odparł również, że z chęcią podjąłby się takiego wyzwania. Całą wypowiedź Ceny możecie zobaczyć w tym miejscu.

Kapitan Ameryka w nieco mniej umięśnionej wersji powróci w filmie Untitled Avengers Movie, który wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV