Repertuar kin Nowość Program TV

MCU- skąd nowy Kapitan Ameryka będzie czerpał swoje moce. Nowa teoria

W sieci pojawiła się nowa teoria na temat potencjalnego następcy Steve'a Rogersa jako Kapitana Ameryki w Kinowym Uniwersum Marvela.

Chris Evans niedawno oficjalnie ogłosił, że film Avengers 4 będzie jego pożegnaniem z rolą Kapitana Ameryki w MCU. Od razu ta wiadomość wzbudziła falę spekulacji wśród fanów, kto mógłby zastąpić Rogersa jako Kapitan Ameryka. Oczywistym wyborem wydają się Bucky Barnes lub Falcon. Jednak największą zagwozdką dla fanów jest to, skąd pochodzić będą moce nowego Capa.

Według jednej z internetowych teorii serum Erskine’a użyte w filmie Captain America: Pierwsze starcie na Stevie nie miało żadnych skutków ubocznych w porównaniu z innymi specyfikami między innymi tym zaaplikowanym przez Generała Rossa Emilowi Blonsky’emu. Koncepcja mówi o tym, że jest jedna rzecz w MCU, która daje podobny skutek bez żadnych niepożądanych efektów. To Heart-Shaped Heart z Wakandy, kwiat, który dał moce T’Challi, gdy ten został nową Czarną Panterą. Substancja z rośliny daje niezwykłą siłę, szybkość, zwinność i wytrzymałość. Według tej internetowej teorii serum Erskine’a może być właśnie oparte o ten kwiat, który być może naziści skradli w czasie kampanii w Afryce w czasie II Wojny Światowej, jak i o samą florę Wakandy, przesiąkniętą vibranium.

To też potwierdza fakt dlaczego Erskine mógł powielać specyfik tylko będąc w USA. Pracował nad tym projektem z Howardem Starkiem, którego ludzie podróżowali do Afryki. Sam Stark był jedyną osobą w MCU, której udało się stworzyć to serum po niemieckim naukowcu. Ponadto pod koniec Czarna Pantera T’Challa postanowił zakończyć trwającą wiele lat izolację Wakandy. Dzięki temu będzie można o wiele szybciej rozpocząć program super-żołnierzy. Zatem Wakanda może stać się najważniejszym ogniwem w stworzeniu nowego Kapitana Ameryki.

Co myślicie o tej teorii? Piszcie w komentarzach.

-
-

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: Marvel Studios

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.