Przeczytaj w weekend

Obecność 3 - oficjalny tytuł horroru

Obecność 3, kolejna część serii bardzo dobrze ocenianych horrorów o Warrenach, ma już swój oficjalny tytuł.

Obecność 3, kolejna część serii bardzo dobrze ocenianych horrorów o Warrenach, ma już swój oficjalny tytuł.

Obecność 3 to zapowiedziana już jakiś czas temu kontynuacja serii horrorów produkowanych przez Jamesa Wana. Historie inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami demonologów - Eda i Lorraine Warrenów - którzy są głównymi bohaterami produkcji. W tych rolach występują Patrick Wilson i Vera Farmiga.

Dziś potwierdzono, jak brzmi oficjalny tytuł produkcji - Obecność 3 będzie się nazywać The Conjuring: The Devil Made Me Do It, co w wolnym tłumaczeniu brzmi Obecność: Diabeł kazał mi to zrobić. Nie wiemy jeszcze, jak będzie brzmiał oficjalny polski przekład, jednak już na tej podstawie można spodziewać się, że w fabułę zamieszany będzie Diabeł. Zgadza się to także z wcześniejszymi opisami fabuły, które głosiły, że film skupi się na sprawie zabójstwa rozstrzyganej w sądzie. Tam, główny oskarżony będzie bronił się argumentami, że podczas popełniania zbrodni był opętany. Jak informował sam James Wan, ten konkretny przypadek był prawdopodobnie pierwszym takim przypadkiem w historii Ameryki, gdy oskarżony używał opętania w linii obrony.

nullfot. materiały prasowe

W obsadzie nowej produkcji są również Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard. Reżyseruje Michael Chaves.

The Conjuring: The Devil Made Me Do It - premiera 11 września 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV