Obecność 3 – kiedy zdjęcia i premiera? Producent zdradza plan

Obecność 3 to planowana kontynuacja znanej serii horrorów. Producent zdradza, kiedy ruszą zdjęcia i kiedy możemy spodziewać się premiery.

Obecność 3 to planowana kontynuacja znanej serii horrorów. Producent zdradza, kiedy ruszą zdjęcia i kiedy możemy spodziewać się premiery.

Obecność 3 to zapowiedziany horror stanowiący kontynuację znanej serii w reżyserii James Wan. O tym, że film powstanie, mówiono już w zeszłym roku, powołując się na oficjalne potwierdzenie od Warner Bros. I choć nie wiadomo jeszcze, czy to Wan stanie na stanowisku reżysera (na pewno jest producentem), wygląda na to, że plan na rozpoczęcie pracy nad produkcją jest już dość konkretny.

Jak zdradza Peter Safran, jeden z producentów filmu Obecność 3, ekipa planuje wejść na plan w przyszłym roku. Docelowym rokiem premiery ma być natomiast rok 2020. Jak zapewnia producent:

Wszystko idzie naprawdę świetnie. David Leslie Johnson pracuje nad scenariuszem, a ja czuję się w zasadzie pewny, że ruszymy z tematem już w przyszłym roku.

Szczegóły dotyczące fabuły są utrzymywane w tajemnicy.

Przypomnijmy, że nowym horrorem nawiązującym do serii Obecność jest Zakonnica. Akcja rozgrywa się 20 lat przed wydarzeniami z pierwszego horroru o Warrenach i zdradza genezę widmowej zakonnicy, którą pamiętamy z filmu Obecność 2.

Film jest aktualnie grany w polskich kinach.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV