Przeczytaj w weekend

Oficjalna aplikacja HBO GO trafi na Android TV

HBO w końcu spełni prośby europejskich użytkowników i wypuści aplikację mobilną kompatybilną z Android TV.

HBO w końcu spełni prośby europejskich użytkowników i wypuści aplikację mobilną kompatybilną z Android TV.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  HBO GO 

Mimo iż trwa wielka rewolucja VoD i nawet takie firmy jak Walmart rozważają uruchomienie własnych platform filmowych, HBO nie spieszy się z wprowadzeniem kolejnych innowacji. Firma wydała co prawda globalną aplikację mobilną HBO GO, ale Europejczycy nie doczekali się oprogramowania skrojonego z myślą o telewizorach z Androidem. Z takiego "przywileju" mogą za to korzystać amerykańscy użytkownicy. Na szczęście ta sytuacja wkrótce ulegnie zmianie.

W Sklepie Play pojawiła się aplikacja HBO GO - Android TV skrojona z myślą o użytkownikach z Europy Wschodniej. Pod tym linkiem znajdziemy apkę przystosowane do pracy z dziesięcioma językami: białoruskim, chorwackim, czeskim, macedońskim, polskim, rumuńskim, serbskim, słowackim, słoweńskim oraz węgierskim.Warto zauważyć, że HBO GO - Android TV jest oficjalnym oprogramowaniem, a polski opis jasno sugeruje, że stworzono je z myślą o inteligentnych pudełkach oraz telewizorach.

Niestety, na razie nie udało się zainstalować apki na żadnym z chińskich pudełek, które ostatnio testowaliśmy. Liczba instalacji wynosi 0+, dlatego można przypuszczać, że HBO wciąż dopracowuje program przed oficjalnym wypuszczeniem go na rynek. Ale kiedy HBO GO - Android TV zadebiutuje, w końcu nie będziemy musieli korzystać z Chromecasta czy rozwiązań firm trzecich, aby oglądać Ślepnąc od świateł lub Game of Thrones na dowolnym urządzeniu z systemem Android TV.

 

 

 

Źródło: Sklep Play

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV