One Piece: World Seeker – premierowy zwiastun zapowiada pełną akcji przygodę

W One Piece: World Seeker trafimy na tajemniczą wyspę. Miejsce to będzie pełne sekretów i skarbów, ale też i przeciwników do pokonania.

W One Piece: World Seeker trafimy na tajemniczą wyspę. Miejsce to będzie pełne sekretów i skarbów, ale też i przeciwników do pokonania.

One Piece: World Seeker to nowa produkcja na podstawie popularnej mangi i anime One Piece. W grze wcielimy się w Monkey D. Luffy'ego i zwiedzimy otwarty świat, gdzie będziemy wykonywać zlecone nam zadania, szukać przedmiotów, a także walczyć z licznymi przeciwnikami, wykorzystując w tym celu moce protagonisty.

Do sieci trafił już premierowy zwiastun One Piece: World Seeker. Materiał jest bardzo efektowny i nie brakuje w nim scen pełnych akcji. Premiera samej gry już wkrótce, bo 15 marca. Tytuł ten dostępny będzie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube.com / fot. Bandai Namco

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV