Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

SEGA wstrzymuje sprzedaż gry Judgement w Japonii

Związane jest to z aresztowaniem jednego z aktorów, który użyczył swej aparycji w grze. Nie wiadomo, czy decyzja wydawcy wpłynie na zachodnią premierę gry.

SEGA, producent i wydawca gry Judgement, podjął radykalne kroki polegające na wycofaniu ze sprzedaży cyfrowej wersji gry oraz wstrzymaniu wysyłki edycji pudełkowej do sklepów. Powodem takiego zachowania jest aresztowanie znanego w Japonii Pierre’a Taki’ego, aktora który w grze wcielił się w postać znaną jako Kyohei Hamura.

Jak podaje Japan Times, aktor został aresztowany w związku z zażywaniem kokainy. Japońska gwiazda kina i telewizji została zatrzymana we wtorek około godz. 23 czasu lokalnego. Pobrana próbka moczu wykazała, że zażywał on narkotyk.

Japońskie prawo w kwestii zażywania narkotyków jest bardzo surowe i grożą za to dotkliwe kary. Celebrycie może grozić kara pozbawienia wolności do 7 lat włącznie.

W związku z zatrzymaniem aktora komunikat wydała SEGA:

SEGA otrzymała raport o aresztowaniu aktora w związku z tym dobrowolnie powstrzymaliśmy wysyłki i sprzedaż cyfrowej wersji gry, a także publikowania rzeczy związanych z grą. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to przysporzyć naszym klientom i zaangażowanym stronom.

Na tę chwilę wydawca nie informuje, jaki los spotka grę, która na Zachodzie ma mieć dopiero swoją premierę. Możliwe jednak, że ta nie zostanie zachwiana, gdyż aresztowany aktor nie należy do rozpoznawalnych twarzy w Europie czy Stanach Zjednoczonych.

Premiera Judgement na zachodnim rynku przewidziana jest na 25 czerwca.

-
-

Źródło: gematsu.com / fot. SEGA

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Mroczna wieża – kto zagra Rolanda…

Mroczna wieża to popularna seria fantasy autorstwa Stephena Kinga. Amazon szykuje wysokobudżetowy serial.

Dawid Muszyński
-

To My – recenzja filmu

Czy po świetnym Uciekaj, Jordan Peele jest w stanie nas jeszcze czymś zaskoczyć? Sprawdzamy jego…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Norbert Zaskórski
-

Znane obrazy w popkulturowej wersji [GALERIA]

Pewna artystka postanowiła przekształcić klasyczne dzieła malarskie w ich popkulturowe wersje.

Michał Czubak
-

CD Projekt planuje wydać niezapowiedzianą grę…

Nie tylko Cyberpunk 2077 - CD Projekt ma w planach kolejną wysokobudżetową produkcję. Gra miałaby…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]