Oscar Isaac zagra w The Batman? Przypisuje się mu konkretną rolę

W sieci pojawiły się pogłoski, według których Oscar Isaac może zagrać złoczyńcę w filmie The Batman.

W sieci pojawiły się pogłoski, według których Oscar Isaac może zagrać złoczyńcę w filmie The Batman.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Jak donosi portal GWW, znany wcześniej jako Omega Underground, Oscar Isaac spotkał się z włodarzami studia Warner Bros. w sprawie roli w jednym z filmów. Wszystko wskazuje na to, że chodzi tu o produkcję The Batman, za której powstanie odpowiada Matt Reeves. Dziennikarze spekulują, że negocjacje dotyczyły roli głównego złoczyńcy opowieści - przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień miałby nim zostać komiksowy Pingwin.

Do tych rewelacji powinniśmy rzecz jasna podchodzić z dystansem, choć GWW przypomina, że prace na planie filmu o Mrocznym Rycerzu powinny ruszyć już na początku przyszłego roku. Z drugiej strony dziennikarze zauważają, że nadal nie wiemy, czy w tytułową rolę na ekranie wcieli się w Ben Affleck - nie możemy więc wykluczyć, że Isaac równie dobrze sportretuje samego Batmana, co już sugeruje część z komentatorów.

W ostatnim czasie Reeves wypowiedział się na temat swojego dzieła, sugerując, że zostanie ono utrzymane w estetyce noir, a historia nie będzie bazowała na komiksie Batman. Rok pierwszy.

Źródło: The GWW / zdjęcie główne: Lucasfilm

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV