Menu

Aktualności

Pierwsze recenzje filmu Deadpool!

Wczoraj zorganizowano wydarzenie dla fanów, na którym mieli zobaczyć fragmenty filmu Deadpool. Ku ich zaskoczeniu pokazano im cały film. Teraz możemy przeczytać ich krótkie recenzje z Twittera.

Ryan Reynolds i cała ekipa odpowiadająca za film Deadpool wie, jak zaskoczyć fanów. Wczoraj odbyły się specjalne wydarzenia w Los Angeles i w Nowym Jorku. Zebrani tam fani mieli zobaczyć nowe fragmenty oraz posłuchać, jak Ryan Reynolds i inni opowiadają o filmie. Oni jednak puścili im cały film! Zebrani szybko opublikowali swoje krótkie recenzje na Twitterze. Czytamy w nich, że twórcy zrobili to, na co czekali fani i więcej. Film jest przede wszystkim zabawny i ma świetne sceny akcji. Zwracają uwagę, że fabułę ma standardową, ale pozostałe zalety bez problemu to nadrabiają. Wygląda na to, że stworzono świetną rozrywkę dla dorosłego widza, na jaką film się zapowiadał. Potwierdzają także, że jest scena po napisach! 

 

Na wydarzeniu był też dziennikarz z portalu comicbook.com, który opublikował pełną recenzję filmu. Przyznaje w niej, że zwiastuny umiarkowanie zbudowały jego optymizm, ale film bardzo go zaskoczył. Przede wszystkim potwierdza, że sceny akcji są fenomenalne, choreografia walk jest imponująca, ale także to wszystko jest ekstremalnie brutalne. Nie brak także nagości, seksu i ogromnej dawki humoru, który go pozytywnie zaskakuje, bo film bawi bardziej niż można było spodziewać się po zwiastunach. Uważa nawet, że będzie on zyskiwać z każdym seansem, gdy widz będzie wyłapywać kolejne gagi, które pojawiają się na ekranie bardzo szybko. Łamanie czwartej ściany, czyli mówienie Deadpoola do widza sprawdza się dobrze i przeważnie jest wykorzystywane jako taki dodatkowy komentarz wydarzeń. Chwali też interakcje postaci Colossusa i Negasonic Teenage Warhead z Deadpoolem. Średnio wychodzą czarnego charaktery, które są za bardzo komiksowe.  Z aktorów komplementuje Ryana Reynoldsa, który błyszczy w roli Deadpoola oraz T.J. Millera w roli Weasela.

Dziennikarz dochodzi do wniosku, że ten film to jedna z najwierniejszych adaptacji komiksu, gdyż twórcy nieprawdopodobnie dobrze przenieśli postać na kinowy ekran. Zrobili to w taki sposób, że Deadpool nie tylko powinien spodobać się hardcore’owym fanom postaci i komiksów, ale także zwykłym widzom lubiących komiksowe filmy. Według niego ten film ma serce, bo czuć, że został zrobiony przez hardcore’owych fanów tej postaci.

Deadpool zadebiutuje w USA i w Polsce już 12 lutego. banner - naEKRANIE.pl
Źródło: comicbookmovie.com, comicbook.com / zdjęcie główne: Total Film
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze