Pierwszy zwiastun serialu Taboo z Tomem Hardym w roli głównej

Stacja FX opublikowała pierwszy zwiastun serialu Taboo, którego gwiazdą będzie rozchwytywany ostatnio Tom Hardy.

Stacja FX opublikowała pierwszy zwiastun serialu Taboo, którego gwiazdą będzie rozchwytywany ostatnio Tom Hardy.

Akcja Taboo umiejscowiona jest 1814 roku w Londynie. Łowca przygód, James Keziah Delaney powraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, mając ze sobą nieuczciwie zdobyte diamenty. Delaney nade wszystko pragnie pomścić śmierć ojca i zachować jego spuściznę. Odmawia więc sprzedaży rodzinnego interesu, który przekształca w imperium handlowo-transportowe, stając w samym środku rywalizacji między Stanami Zjednoczonymi, a Wielką Brytanią.

Czytaj także: Sarah Michelle Gellar w serialowej kontynuacji Szkoły uwodzenia

W roli głównej zobaczymy Toma Hardy'ego (The Revenant). W obsadzie znajdują się także: Jonathan Pryce, Michael Kelly i Oona Chaplin. Scenariusz i reżyseria należy do Stevena Knighta (Peaky Blinders, Locke).

Taboo będzie składał się z 8 odcinków. Premiera jeszcze w tym roku.

Źródło: indiewire.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV