Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

PlayStation Network po latach umożliwi zmianę nazwy użytkownika

Wyczekiwana funkcja wreszcie będzie dostępna. PlayStation Network umożliwi zmianę nazwy użytkownika.

Wyczekiwana funkcja wreszcie będzie dostępna. PlayStation Network umożliwi zmianę nazwy użytkownika.

Brak możliwości zmiany nazwy użytkownika od lat był jedną z największych bolączek PlayStation Network. Gracze, którzy chcieli koniecznie mieć inną nazwę użytkownika nie mieli innej możliwości, jak tylko założyć zupełnie nowe konto - tracąc tym samym swoje listy znajomych, postępy w grach i trofea.

Już jutro, czyli 11 kwietnia, ulegnie to jednak zmianie i wyczekiwana funkcja wreszcie będzie dostępna za pośrednictwem strony internetowej oraz konsoli PlayStation 4. Wszyscy użytkownicy otrzymają możliwość jednej zmiany nazwy zupełnie za darmo. Każda kolejna będzie kosztować 9,99 euro (ok. 42 zł) lub 4,99 euro (ok. 21 zł) dla posiadaczy aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Powrót do dawnej nazwy użytkownika będzie darmowy i można będzie go dokonać po skontaktowaniu się z pomocą techniczną.

Istotny jest również fakt, że nie wszystkie gry mogą wspierać nową nazwę użytkownika. Na oficjalnej stronie PlayStation poinformowano, że każda produkcja wydana po 1 kwietnia 2018 roku będzie wspierała taką opcję. W innym przypadku nie jest to gwarantowane, a w przypadku pewnych tytułów możliwe są różnego rodzaju błędy. W tym miejscu możecie zapoznać się z pełną listą kompatybilnych gier. W wypadku wystąpienia problemów konieczny może być powrót do wcześniejszego identyfikatora.

Źródło: blog.eu.playstation.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV