Dragon’s Dogma: Netflix stworzy serial anime na podstawie gry

Dragon's Dogma doczeka się serialu anime, za który odpowiadać będzie Netflix oraz Sublimation.

Dragon's Dogma doczeka się serialu anime, za który odpowiadać będzie Netflix oraz Sublimation.

Dragon's Dogma: Dark Arisen to gra firmy Capcom z 2012 roku, która łączyła elementy RPG z dynamiczną walką. Gracze zwiedzali fantastyczny świat, gdzie mierzyli się z przeciwnikami, wykonywali kolejne zadania i rozwijali swoją postać. Duże wrażenie w tej produkcji robiły też starcia z bossami - na dużych oponentów mogliśmy się wspinać w celu atakowania ich słabych punktów. Tytuł ten początkowo dostępny był na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, z czasem doczekał się portów również na PlayStation 4 i Xboksa One oraz pecety, a już wkrótce trafi również na Nintendo Switch.

Teraz ujawniono, że Netflix oraz studio Sublimation przygotują serial anime na podstawie tej produkcji. Z ujawnionego opisu fabuły wynika, że nie będzie ona odbiegać od tego, co przedstawiono w grze - przynajmniej jeśli chodzi o wątek główny - głównym bohaterem będzie człowiek, którego serce zostało ukradzione przez smoka.

Zobaczcie też fabularny zwiastun gry, która stanowić będzie bazę dla nadchodzącego anime.

Źródło: dualshockers.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV