PlayStation Store – w USA wystartowała promocja z okazji Outbreak Day

Outbreak Day, czyli coroczne święto związane z The Last of Us przynosi kilka produkcji w obniżonych cenach.

Outbreak Day, czyli coroczne święto związane z The Last of Us przynosi kilka produkcji w obniżonych cenach.

Dziś 26 września, czyli Outbreak Day, dzień związany z The Last of Us: Remastered. W ramach jego celebracji Sony przygotowuje obniżki cen gier oraz różnego rodzaju prezenty dla graczy związane z tą produkcją. Ten rok nie jest wyjątkiem, i jeśli korzystamy z amerykańskiego PlayStation Store, to już możemy zobaczyć, co Sony dla nas przygotowało.

Wiele z tych obniżek skupia bezpośrednio z The Last of Us: Remastered, ale są też inne. Oto, jak wygląda lista:

Dodatkowo są znajdziemy tu też awatary i motywy dedykowane PlayStation 4. Gracze jednak mają nadzieję, że dzisiejszego dnia dowiedzą się także czegoś nowego o The Last of Us: Part II, chociaż na datę premiery raczej póki co nie mamy co liczyć.

Źródło: store.playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV