Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Plotka: Sony rozważa rezygnację z filmu Tarantino. Powodem oskarżenia

W ostatnich dniach głośno jest o aferze związanej z Quentinem Tarantino i Umą Thurman. Może to mieć wpływ na karierę reżysera.

W ostatnim czasie Uma Thurman oskarżyła Quentina Tarantino o zmuszanie jej do wzięcia udziału w niebezpiecznej scenie kaskaderskiej na planie Kill Bill, która zakończyła się groźnym wypadkiem. Do tego niedawno do opinii publicznej powrócił wywiad reżysera z 2003 roku odnośnie Samanthy Geimer, którą zgwałcił Roman Polański. Wówczas Tarantino powiedział w programie Howarda Sterna, że ona tego chciała i na to się zgodziła.

weekend
-
-

Według nieoficjalnych informacji powyższe wydarzenia stawiające Tarantino w negatywnym świetle mają być problemem dla włodarzy studia Sony, które produkuje jego najnowszy film o Charlesie Mansonie. Podobno rozważają porzucenie tego projektu. Pod uwagę biorą też argument kosztów, gdyż budżet ma sięgnąć 100 mln dolarów, więc aby wyjść na zero film musi zebrać z całego świata jakieś 375 mln dolarów. A filmy Tarantino nie zarabiają aż takich dużych sum. Jedynie Django miał na koncie ponad 400 mln dolarów, a Bękarty wojny przekroczyli 300 mln dolarów. Wpływ mają też kontrowersje w USA związane z tym, że w filmie zobaczymy postać Romana Polańskiego. Nikt nie potwierdza ani nie dementuje tych informacji.

Oficjalna obsada jeszcze nie została ogłoszona. Pod uwagę brani są Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Brad Pitt, Tom Cruise i Al Pacino. Reżyser do roli Polańskiego chce polskiego aktora.

Premiera 9 sierpnia 2019 roku.

Źródło: theplaylist.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
spoilery
-

Kapitan Marvel – sceny po napisach…

Kapitan Marvel miała już swoje pierwsze pokazy w Stanach Zjednoczonych. To z nich pochodzą informacje…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcie z filmu.…

Hellboy wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku, a do sieci trafiają kolejne materiały…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]