Plotka: Tom Cruise zagra Zieloną Latarnię w Kinowym Uniwersum DC?

W sieci pojawiły się zaskakujące spekulacje na temat tego, że Tom Cruise miałby wcielić się w rolę Zielonej Latarni w Kinowym Uniwersum DC.

W sieci pojawiły się zaskakujące spekulacje na temat tego, że Tom Cruise miałby wcielić się w rolę Zielonej Latarni w Kinowym Uniwersum DC.

Wszystko wskazuje na to, że Warner Bros. bardzo zależy na tym, by to Christopher McQuarrie wyreżyserował film Green Lantern Corps. Przypomnijmy, że kilka dni temu zadebiutował pierwszy oficjalny opis produkcji:

Były pilot Hal Jordan teraz jest weteranem międzygalaktycznej grupy obrońców zwanej Korpusem Zielonych Latarni. Czeka go teraz rola mentora nowego rekruta – Johna Stewarta.

Na tej podstawie z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy zakładać, że ekranowy Hal Jordan będzie nieco starszy od najbardziej znanej wersji herosa z komiksów - powinien mieć około 50 lat. Portale Nerdist i Screen Rant spekulują, że skoro reżyserem produkcji ma zostać McQuarrie (Jack Reacher, filmy z serii Mission: Impossible), w rolę Jordana mógłby wcielić się jego ulubiony aktor, Tom Cruise, z którym jak do tej pory pracował już 6-krotnie.

Cruise już wcześniej wymieniany był jako jeden z głównych faworytów do roli (na liście są też Bradley Cooper, Armie Hammer, Jake Gyllenhaal i Joel McHale) - wtedy jednak większość z fanów nie do końca rozumiała skąd w ogóle takie spekulacje. Przypomnijmy, że aktor był także bardzo bliski zostania Iron Manem w Kinowym Uniwersum Marvela.

Dajcie nam w komentarzach znać, czy Waszym zdaniem Cruise w ogóle nadawałby się do tej roli.

Źródło: Screen Rant / zdjęcie główne: Warner Bros./Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV