Bradley Cooper

Bradley Cooper
 • Miejsce urodzenia:

  Filadelfia, Pensylwania, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  185 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Rozwiedziony
 • Bio:

  Bradley Cooper studiował anglistykę na Uniwersytecie Georgetown, a później na New School University. Jako aktor debiutował w 1999 roku rolą Jake'a w serialu pt.: Seks w wielkim mieście. Był czterokrotnie nominowany do Oscara, dwukrotnie do Złotego Globu i BAFTA Award za kreacje w American Hustle i Poradnik pozytywnego myślenia.

W obsadzie (34)

W obsadzie (1)

Produkcje (5)

Scenariusze (1)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV