Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Polska premiera serialu Kraina bezprawia już 10 października na AMC

Fani serialu Kraina bezprawia (Into the Badlands) mają powody do zadowolenia. Produkcja zadebiutuje bowiem na kanale AMC już 10 października.

W poniedziałek, 10 października o godz. 21:00, na kanale AMC odbędzie się polska premiera serialu produkcji AMC Studios – Into the Badlands: Kraina bezprawia. Akcja serii rozgrywa się w oddalonej o kilka wieków przyszłości na terenach należących kiedyś do Stanów Zjednoczonych. Serial przedstawia postapokaliptyczny obraz przyszłości, w którym cywilizacja, jaką znamy, uległa zniszczeniu. Ziemie podzielone zostały pomiędzy siedmiu baronów, którzy kontrolują życie podwładnych. W utrzymaniu dyktatorskich rządów wspiera ich armia wyszkolonych Siepaczy, którzy od dzieciństwa są przygotowywani do swej roli. Cieszą się również przywilejami niedostępnymi dla zwykłych ludzi, a dla swojego barona są gotowi na każde poświęcenie. Uczestniczą w wielu niebezpiecznych misjach, dlatego rzadko dożywają trzydziestu lat. Wszelkim regułom wymyka się jednak jeden z nich, Sunny.

Into the Badlands: Kraina bezprawia to unikalne połączenie wielu gatunków – odnajdziemy tu zarówno elementy kina akcji oraz sztuk walki, jak również cechy charakterystyczne dla produkcji przygodowych i fantasy. Odtwórca jednej z głównych ról i zarazem producent wykonawczy serialu, Daniel Wu, od dziecka szkolił się w chińskich sztukach walki. Inspiracją dla twórców serialu była klasyczna powieść chińska, Wędrówka na Zachód.

Czytaj także: Będzie drugi sezon serialu Kraina bezprawia

Polska premiera serialu odbędzie się 10 października o 21:00, kolejne odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek o tej samej porze. Na pierwszy sezon serii składa się sześć odcinków.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?