Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii. Są zaskoczenia

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  ranking 

Portal Screen Rant opublikował na swojej stronie ranking najdroższych seriali telewizyjnych w historii. W tworzeniu zestawienia dziennikarze uwzględniali przeróżne czynniki: poza kosztami samej produkcji, były to także gaże poszczególnych członków obsady. W przypadku gdy dana seria doczekała się kilku sezonów, posiłkowano się natomiast tą, która kosztowała najwięcej. W czołówce rankingu powstał prawdziwy ścisk - zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: HBO/Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV