Poznajcie nowych herosów. Doom Patrol – zdjęcia z pierwszego odcinka

Do sieci trafiły już zdjęcia z pierwszego odcinka nowego serialu Doom Patrol.

Do sieci trafiły już zdjęcia z pierwszego odcinka nowego serialu Doom Patrol.

Premiera opartego na komiksach DC serialu Doom Patrol zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że bohaterów mieliśmy już okazję zobaczyć w produkcji Titans. Teraz zaś mamy okazję zobaczyć zdjęcia z pierwszego odcinka serii:

Pierwszy odcinek produkcji zadebiutuje w USA 15 lutego.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV