Ptaki Nocy - reżyser Johna Wicka pomagał przy produkcji. Oto szczegóły

Reżyserka filmu Ptaki Nocy wypowiedziała się na temat wkładu reżysera serii John Wick w produkcję widowiska.

Reżyserka filmu Ptaki Nocy wypowiedziała się na temat wkładu reżysera serii John Wick w produkcję widowiska.

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to nadchodzący film od Warner Bros na podstawie komiksu DC o tytułowej drużynie kobiecych postaci, w której skład wchodzą miedzy innymi Harley Quinn, Łowczyni i Czarny Kanarek. W związku z kampanią promocyjną filmu niedawno wywiadu udzieliła reżyserka widowiska, Cathy Yan. Jak się okazuje duży wkład własny w produkcję miał Chad Stahelski, wieloletni kaskader i reżyser serii John Wick. Jak stwierdziła twórczyni Stahelski kierował drugą ekipą w czasie dokrętek filmu. Ponadto jego firma 87eleven stworzyła sceny akcji w filmie. Yan powiedziała, że świetnie dogadywała się z koordynatorem kaskaderów, Jonathanem Eusebio. Obydwoje uwielbiają stare filmy z Jackie Chanem.

Natomiast gwiazda produkcji, Margot Robbie opowiedziała interesującą ciekawostkę zza kulis filmu. Otóż hieny, które widzimy w produkcji grają tak naprawdę psy. Ponadto aktorka stwierdziła, że Joker w wersji Joaquina Phoenixa o wiele szybciej popadłby w obłęd, gdyby miał jej Harley Quinn przy swoim boku.

Natomiast inne gwiazdy projektu, Mary Elizabeth Winstead, Rosie Perez oraz Jurnee Smollett-Bell wypowiedziały się na temat tego, z kim chciałyby współpracować ze świata DC w potencjalnym kolejnym filmie. Winstead i Perez zgodnie stwierdziły, że jest potencjał w crossoverze ich drużyny z Batmanem i Kobietą-Kotem, natomiast Smollett-Bell chciałaby Zieloną Strzałę.

Ptaki Nocy - premiera filmu w Polsce 7 lutego.

Źródło: comicbook.com/collider.com/zdjęcie główne: Warner Bros

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV