Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

James McAvoy

James McAvoy
 • Data urodzenia:

  21 kwietnia 1979 (39)
 • Miejsce urodzenia:

  Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  170 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  James McAvoy studiował w Szkockiej Królewskiej Akademii Muzyki i Dramatu w Glasgow. Jako aktor debiutował w wieku 16 lat rolą Kevina w filmie pt.: Bliski pokój. W 2006 roku zdobył Rising Star Award w ramach BAFTA Awards. Później był dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA za role w produkcjach: Atonement oraz The Last King of Scotland. W 2008 roku otrzymał nominację do Złotego Globu za kreację Robbie'ego Turnera w filmie pt.: Atonement.

W obsadzie (38)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV