RAGE 2: Recenzje już w sieci. Czy to udana gra?

Recenzje RAGE 2 pojawiły się w sieci i wynika z nich, że jest to tytuł dobry, ale nie wprowadza żadnej rewolucji do gatunku.

Recenzje RAGE 2 pojawiły się w sieci i wynika z nich, że jest to tytuł dobry, ale nie wprowadza żadnej rewolucji do gatunku.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  rage 2 

RAGE 2 to kontynuacja pierwszoosobowej strzelanki z 2010 roku. Ponownie trafimy tu do postapokaliptycznych lokacji, jednak te są znacznie barwniejsze niż w poprzedniczce, która stawiała raczej na znacznie bardziej stonowane kolory. Zmianie uległa tez struktura gry - świat jest naprawdę spory i pełen aktywności do wykonania.

Recenzje gry pojawiły się wczoraj w sieci i są one całkiem pozytywne, chociaż wskazują na to, że nie jest to tytuł przełomowy. Większość recenzentów jest zgodna, że RAGE 2 jest produkcją, która może dać sporo frajdy, przede wszystkim dzięki świetnemu i satysfakcjonującemu modelowi strzelania. Chwalone są też pozostałe możliwości, z jakich w trakcie walki może korzystać bohater - w tym specjalne zdolności, pozwalające np. na wyrzucenie wrogów w powietrze.

Nie brakuje jednak pewnych istotnych minusów - główny wątek fabularny jest tutaj dość krótki i można ukończyć go w około 8-10 godzin, historia nie porywa, a aktywności poboczne nie każdemu przypadną do gustu. Zdaniem krytyków są one bowiem bardzo podobne do tych z innych popularnych gier z otwartymi światami i dość szybko mogą się znudzić.

Średnia ocen gry w serwisie Opencritic wynosi na ten moment 72/100 na podstawie 35 opinii krytyków.  Premiera RAGE 2 już 15 maja na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: opencritic.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV