Reboot serialu Magnum otrzyma pełny sezon

CBS zdecydowało się zamówić pełny sezon nowego serialu Magnum, reboota produkcji z lat 80. Poznajcie szczegóły.

CBS zdecydowało się zamówić pełny sezon nowego serialu Magnum, reboota produkcji z lat 80. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  magnum 

Magnum, P.I. to serial emitowany w latach 1980-1988. Głównym bohaterem jest Thomas Magnum, prywatny detektyw, który mieszka na Hawajach. W roli głównej występował Tom Selleck.

Zeszłej jesieni stacja CBS oficjalnie zamówiła pilot nowej wersji serialu, w którym główną rolę zagra Jay Hernandez. Pilot został ciepło przyjęty przez włodarzy stacji, w związku z czym produkcja doczeka się pełnego sezonu. Nowy serial ma rozgrywać się współcześnie, a sam Thomas Magnum będzie byłym komandosem z Navy SEAL, który wraca do domu z Afganistanu i decyduje się zostać prywatnym detektywem. Zajmuje się sprawami, których nikt inny nie tknie. Produkcja poruszy kwestię problemów z powrotem weterana wojennego do domu.

Za sterami nowego serialu Magnum P.I. stoją Peter Lenkov i Eric Guggenheim, którzy znani są z pracy przy Hawaii 5.0. Szczegóły premiery nie są znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV