Przeczytaj w weekend

Oficjalnie – będzie 5. i 6. sezon serialu Outlander

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu Outlander - produkcja została przedłużona o dwa kolejne sezony.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu Outlander - produkcja została przedłużona o dwa kolejne sezony.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  outlander 

Outlander to znany serial fantasy z 2014 roku, będący adaptacją serii powieści Diany Gabaldon. Fani czekają na premierę 4. sezonu, który będzie miał swoją premierę jesienią tego roku. Dziś stacja Starz oficjalnie ogłosiła, że produkcja zostaje przedłużona na dwa kolejne sezony - poza serią 4., czekają nas również 5. i 6.

Zgodnie z informacjami, zarówno sezon 5. jak i 6. będą składały się z 12 odcinków. Fabuła powstanie w oparciu o kolejne książki z serii - Ognisty krzyż oraz Tchnienie śniegu i popiołu (odpowiednio piąta i szósta sześć cyklu).

Zdjęcia do 4. sezonu wciąż trwają. Będzie on składać się z 13 odcinków i ma zadebiutować w listopadzie.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV