Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Riverdale, Frequency i No Tomorrow zamówione na sezon przez CW

Telewizja CW zamówiła na sezon 2016/17 3 nowe seriale: Riverdale, Frequency i No Tomorrow, które znajdą się w nowej ramówce stacji już jesienią.

Riverdale to projekt oparty ma być na komiksach wydawnictwa Archie Comics. Akcja dzieje się we współczesności i skupia się będzie na znanych postaciach: Archie, Betty i Veronice oraz ich przyjaciołach. Serial odkrywać będzie przed widzami surrealizm małomiasteczkowego życia i skupi się na mroku i dziwactwach skrytych za fasadą zwyczajności. Twórcą serialu jest Greg Berlanti, a w obsadzie znajdują się m.in. Lili Reinhart, Cole Sprouse i Ashleigh Murray.

Apokalista to godzinna komedia oparta na brazylijskim serialu How to Enjoy the End of the World. Jej bohaterka, poukładana i uważna kobieta zakochuje się w nonszalanckim lekkoduchu, które żyje z dnia na dzień wierząc, że zbliża się apokalipsa. Ten czas oczekiwania, który wynosi dokładnie 8 miesięcy i 12 dni, stanowi tło dla ich zabawnych, ale i także wzruszających przygód, które mają spełnić ich marzenia. Scenariusz został napisany przez twórców Jane the Virgin. W obsadzie Tori Anderson, Josjh Sasse i Sarayu Blue.C

Czytaj także: NBC zamawia Timeless, Chicago Justice i 4 inne seriale

Częstotliwość to z kolei przeniesienie na mały ekran filmu Gregory’ego Hoblita z 2000 roku z Dennisem Quaidem i Jimem Caviezelem w rolach głównych. Serial ma opowiadać o policjantce, która poprzez stare radio nawiązuje kontakt z jej dawno zmarłym ojcem. Dzięki kontaktom pokonującym granicę czasu i przestrzeni para może razem rozwiązywać dawno zagrzebane śledztwa, lecz efekt motyla z tym związany może wprowadzić chaos we współczesnym świecie. Pilot został napisany przez prowadzącego produkcję Supernatural, Jeremy’ego Carvera. W obsadzie Riley Smith, Mekhi Phifer, Peyton List i Lenny Jacobson.

Telewizja CW zastanawia się też nad zamówieniem 1. sezonu dla niezatytułowanego projektu Kevina Williamsona o dziewczynie, która szuka pomocy u parapsychologa po tym, jak zaczyna doświadczać zjawisk paranormalnych. Pilot ma zostać nakręcony od nowa, bowiem nie spełnił wymagań stacji.

 


AMC

Lubisz dobre seriale? 6 maja w Polsce startuje kanał AMC! 9 maja zobaczycie Fear the Walking Dead, a 12 maja Humans. Więcej tutaj.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?