NBC zamawia Timeless, Chicago Justice i 4 inne seriale

Stacja NBC zamówiła kilka nowych seriali na przyszły sezon w tym ciekawie zapowiadające się Timeless oraz This is Us. Ponadto kilka produkcji zostało anulowanych.

Stacja NBC zamówiła kilka nowych seriali na przyszły sezon w tym ciekawie zapowiadające się Timeless oraz This is Us. Ponadto kilka produkcji zostało anulowanych.

Timeless jest jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów. Serial rozpoczyna się od wykradnięcia wehikułu czasu, która służyć ma zniszczeniu Stanów Zjednoczonych przez zmianę przeszłości. Drużyna składająca się z naukowca, żołnierza i profesor historii musi udać się w przeszłość za pomocą prototypowej maszyny, by zapobiec katastrofie. W głównych rolach zobaczymy Abigail Spencer, Matta Lantera, Malcolma Barretta, Gorana Visnjica, Patersona Josepha. Twórcami są Eric Kripke (Supernatural) i Shaw Ryan (The Shield).

Chicago Justice jest już czwartym serialem z serii produkcji o instytucjach w tytułowym mieście, obok Chicago PDChicago Fire i Chicago Med. Skupiać się będzie na drużynie pracującej z prokuratorem stanowego, do ich zadań będzie należeć oczywiście wymierzanie sprawiedliwości zgodnie z literą prawa. W serialu wystąpią Philip Winchester, Carl Weathers, Nazneen Contractor, Joelle Carter i Ryan-James Hatanaka.

Midnight, Texas
Źródło: materiały prasowe

Oparty o książki Charlaine Harris Midnight, Texas skupiać się będzie na tytułowym miasteczku, które jest domem dla wszelkiego rodzaju dziwaków - wampirów, wiedźm, zabójców na zlecenie. Razem tworzą dziwaczną społeczność. Jednym z twórców jest reżyser Mr. Robot, Niels Arden Oplev.

NBC zamówiła także dramedy autrstwa Dana Fogelmana (Crazy, Stupid, Love.) pt. This is Us, którego pilot był jednym z najlepiej ocenianych w ogóle. Serial opowiadać będzie o grupie ludzi - wśród których kilkoro ma urodziny w tym samym dniu - których losy w dziwaczny sposób zostaną splecione. W głównych rolach zobaczymy Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterlinga K. Browna.

This is Us
Źródło: NBC

Ponadto stacja zamówiła dwie komedie - Marlon oraz Great News. Ten pierwszy oparty jest o prawdziwe życie komika Marlona Wyansa to klasyczny rodzinny sitcom opowiadający o niezbyt dojrzałym ojcu, wychowującym dwójkę dzieci ze swoją byłą żoną. Poza Wyansem w serialu występują Essence Atkins, Notlim Taylor, Amir O'Neil, Bresha Webb i Diallo Riddle. Great News opowiadać będzie skomplikowanej relacji matki z córką. Ta pierwsza rozpoczyna staż w stacji telewizyjnej, w której główna bohaterka Katie jest producentką programu informacyjnego. To, co z początku wydaje się być koszmarem, okazuje się całkiem dobrym wyjściem dla obu kobiet. Za serial odpowiadają Tracey Wigfield, Tina Fey, Robert Carlock i David Miner.

Czytaj także: MacGyver i 6 innych seriali zamówionych przez CBS na sezon

Stacja NBC postanowiła anulować ponadto kilka seriali. Wśród produkcji, które nie doczekają się kolejnych sezonów znajdują się Heartbeat, Crowded, Game of Silence, Telenovela i Undateable.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV