Przeczytaj w weekend

Ryan Hurst melduje się w „Bates Motel”

Trwa casting do 3. sezonu Bates Motel. Ryan Hurst, czyli Opie z serialu Synowie Anarchii dostaje dużą rolę.

Trwa casting do 3. sezonu Bates Motel. Ryan Hurst, czyli Opie z serialu Synowie Anarchii dostaje dużą rolę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Ryan Hurst wcieli się w Chicka Hogana, twardego byłego skazańca, który jest mroczny i inteligentny. Ma własny warsztat z motocyklami, ale zarabia na nielegalnym handlu bronią. Będzie w konflikcie z Calebem, którego gra Kenny Johnson, także znany z serialu Synowie Anarchii.

Czytaj także: To powinni znać fani "Synów Anarchii"

Hurst dostał rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy go w większości odcinków. Aktor występował też w serialu King & Maxwell. Bates Motel powraca w USA w marcu 2015 roku.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV