Przeczytaj w weekend

Samsung Galaxy Note 10 - obejrzyj konferencję na żywo

Już dziś Samsung zaprezentuje światu swoje nowe smartfony z linii Note. Zobacz, gdzie śledzić na żywo przebieg tej konferencji.

Już dziś Samsung zaprezentuje światu swoje nowe smartfony z linii Note. Zobacz, gdzie śledzić na żywo przebieg tej konferencji.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski
Tagi:  samsung 

Samsung Unpacked to najważniejsze imprezy mobilnego oddziału koreańskiego producenta elektroniki. To podczas tych konferencji firma prezentuje topowe modele smartfonów, które wyznaczają trendy na najbliższe kilka miesięcy. W tym roku mieliśmy okazję przyjrzeć się imprezie Unpacked poświęconej modelowi Galaxy S10, a dziś wystartuje konferencja wprowadzająca na rynek jego większego brata - Galaxy Note 10.

Z przecieków dostępnych w internecie można wywnioskować, że do sprzedaży trafią urządzenia w dwóch rozmiarach. Klasyczny Note 10 będzie wyposażony w 6,3-calowy ekran, a Galaxy Note 10 Plus aż w 6,7-calowy panel. Większy model napędzi bateria 4300 mAh oraz 12 GB pamięci RAM, mniejszy zaś może pochwalić się baterią 3500 mAh i 8 GB pamięci RAM. Informatorzy sugerują, że oba modele zaoferują 256 GB pamięci na przechowywanie danych.

O tym, co jeszcze zaoferują wspomniane sprzęty, dowiemy się dziś późnym wieczorem. Druga konferencja Samsung Unpacked 2019 odbędzie się w Nowym Jorku, jej start zaplanowano na godzinę 16 czasu lokalnego, czyli na 22 czasu polskiego. Osoby zainteresowane konferencją mogą śledzić jej przebieg na żywo na stronie Samsunga.

Źródło: Samsung

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV