Scenarzysta Czarnego lustra stworzy nowy serial dla AMC

Nagrodzony statuetką Emmy scenarzysta wraz z innym uznanym twórcą będą odpowiedzialni za nowy serial-antologię stacji AMC.

Nagrodzony statuetką Emmy scenarzysta wraz z innym uznanym twórcą będą odpowiedzialni za nowy serial-antologię stacji AMC.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  antologia 

Will Bridges, który stworzył scenariusz USS Calister, genialnego odcinka serialu Czarne lustro oraz Brett Goldstein stworzą nową, niezatytułowaną jeszcze serialową antologię science fiction dla AMC. Panowie będą również producentami wykonawczymi projektu wraz z Jolyonem Symondsem. Serial ma zadebiutować na antenie stacji w 2020 roku.

Każdy odcinek produkcji będzie opowiadał inną historię. Wszystkie one mają miejsce 15 lat w przyszłości, gdy naukowcy wymyślili sposób na znalezienie bratniej duży na świecie, co diametralnie zmienia życie wszystkich ludzi. Seria wykorzystuje koncepcję science fiction, by opowiedzieć sześć prowokujących historii o kosztach znalezienia prawdziwej miłości. Bridges i Goldstein stworzyli wcześniej krótkometrażowy film For Life, który stanowi podstawę dla serialu.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV