Undisputed - powstanie serialowa wersja kultowego cyklu filmów o sztukach walki!

Yuri Boyka doczeka się kontynuacji swoich przygód na małym ekranie.

Yuri Boyka doczeka się kontynuacji swoich przygód na małym ekranie.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  serial 

Seria Undisputed (w Polsce nazywa się ona Champion) zaczęła się nieudaną pierwszą częścią z Vingiem Rhamesem i Wesley'em Snipesem. Potem stworzono sequel o walkach w więzieniu i oparto go na mieszanych sztukach walki. W głównych rolach wystąpili Michael Jai White i Scott Adkins. Ten drugi potem zagrał główną rolę w filmie Champion 3: Odkupienie. Postać Boyki i te dwa filmy stały się kultowe wśród wielbicieli kina sztuk walki. Scott Adkins ponownie zagrał Boykę w czwartej części serii z 2016 roku.

Teraz Millenium i Empire Films łączą siły, aby stworzyć serialową wersję franczyzy. Akcja produkcji ma dziać się w Nowym Jorku, a tłem dla historii będzie największy, podziemny turniej sztuk walki. Głównym bohaterem serialu będzie oczywiście grany przez Adkinsa Boyka, który weźmie udział w nielegalnej potyczce. Produkcja ma wyeksponować podbrzusze środowiska nielegalnych walk - organizacji przestępczej, która nim włada, zawodników i organizatorów. Za sterami serii stanie reżyser i producent filmów z cyklu, Isaac Florentine.

Źródło: hollywoodreporter.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV