Judgement – data premiery gry twórców serii Yakuza potwierdzona

Na Judgement nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Gra zadebiutuje na zachodzie już w czerwcu i zaoferuje również angielskie głosy postaci.

Na Judgement nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Gra zadebiutuje na zachodzie już w czerwcu i zaoferuje również angielskie głosy postaci.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  sega 

Judgement to nowa produkcja od deweloperów odpowiedzialnych za popularną serię Yakuza. Tym razem gracze wcielą się w prywatnego detektywa, który prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego mordercy. Gra połączy dynamiczną i efektowną walkę oraz fragmenty, w których będziemy szukać śladów i badać miejsca zbrodni.

Niedawno Amazon ujawnił, że Judgement ma zadebiutować na zachodzie 25 czerwca tego roku. Teraz ta data premiery oficjalnie została potwierdzona przez firmę SEGA, wydawcę gry. Tytuł dostępny będzie w wersji pozwalającej na wybór japońskich i angielskich głosów oraz napisów. 

Judgement zadebiutowało już w Japonii, gdzie spotkało się z bardzo optymistycznym przyjęciem. Magazyn Famitsu wystawił grze notę 37/40 punktów, a Media Create ujawniło, że w pierwszym tygodniu produkcja ta sprzedała się w ponad 148 tysiącach egzemplarzy. Pudełkowe wydanie gry zawiera dwustronną okładkę z oryginalną, japońską wersją po jednej stronie, a także naklejkę Ryu Ga Gotoku Studio. Zamawiając grę w pre-orderze cyfrowym otrzymamy do niej dostęp już 21 czerwca.

Judgement
fot. SEGA/Amazon

Źródło: dualshockers.com / fot. SEGA

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV