Repertuar kin Nowość Program TV

„Sense8” – poznaj szczegóły nowego serialu Wachowskich. Kto w obsadzie?

Platforma internetowa Netflix ujawniła szczegóły nowego projektu science fiction rodzeństwa Wachowskich pt. Sense8. Poznaliśmy zarys fabuły, a także pełną obsadę! 

Widowiskowy serial science fiction przygotowywany jest przez rodzeństwo Wachowskich od ponad roku. W projekcie pomaga twórca Babylon 5 J. Michael Straczyński. Platforma internetowa Netflix zamówiła pierwszy sezon, który składał się będzie z 10 odcinków. Premiera zaplanowana jest na 2015 rok.

W międzynarodowej obsadzie znaleźli się: gwiazda serialu Zagubieni Naveen Andrews, amerykańska aktorka Daryl Hannah, znany z produkcji Stargate Universe Brian J. Smith, brytyjskie aktorki: Tuppence Middleton (grająca również w nowym filmie Wachowskich – Jupiter Ascending) i Freema Agyeman (Doctor Who, Torchwood) oraz aktor Aml Ameen, indyjska aktorka Tena Desae, Doona Bae pochodząca z Korei Południowej, niemiecki aktor Max Riemelt, Meksykanie Alfonso Herrera, Erendira Ibarra, a także Jaime Clayton, Miguel Silvestri oraz Terrence Mann.

Sense8 określane jest jako międzynarodowa baśń opowiadająca o połączonych umysłach i nawiedzonych duszach, przedstawiona w charakterystycznym dla Wachowskich stylu. Scenariusz skupi się na ośmiu głównych bohaterach rozsianych po całym świecie, którzy zmagają się z bólem po tragicznej śmierci kogoś bliskiego. Mimo że znajdują się w różnych krajach na całym świecie, udaje im się odnaleźć i połączyć mentalnie oraz emocjonalnie. Prowadzi to do odkrycia mrocznych sekretów każdego z nich. Grupa musi odkryć, co się z nimi stało oraz jakie znaczenie ma ich sytuacja dla całej ludzkości. Sytuacja pogarsza się w momencie, gdy zaczynają być tropieni przez tajną organizację, która chce ich schwytać i zabić.

W bohaterów grających tytułową ósemkę mają wcielić się: Smith, Middleton, Ameen, Bae, Silvestri, Desae, Riemelt oraz Clayton. Sense8 to globalna superprodukcja telewizyjna. Serial kręcony będzie na czterech kontynentach i w dziewięciu krajach. Fabuła rozgrywać się będzie w Chicago, San Francisco, Londynie, Seulu, Bombaju, Berlinie, Mexico City, Nairobi, a także na Islandii.

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Norbert Zaskórski
-

Terminator 6 – oficjalny tytuł filmu…

Paramount Pictures ujawniło tytuł najnowszego filmu z serii o Terminatorze. Nie będziecie zaskoczeni.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.