Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement
 

„Sense8” – poznaj szczegóły nowego serialu Wachowskich. Kto w obsadzie?

Platforma internetowa Netflix ujawniła szczegóły nowego projektu science fiction rodzeństwa Wachowskich pt. Sense8. Poznaliśmy zarys fabuły, a także pełną obsadę! 

Widowiskowy serial science fiction przygotowywany jest przez rodzeństwo Wachowskich od ponad roku. W projekcie pomaga twórca Babylon 5 J. Michael Straczyński. Platforma internetowa Netflix zamówiła pierwszy sezon, który składał się będzie z 10 odcinków. Premiera zaplanowana jest na 2015 rok.

W międzynarodowej obsadzie znaleźli się: gwiazda serialu Zagubieni Naveen Andrews, amerykańska aktorka Daryl Hannah, znany z produkcji Stargate Universe Brian J. Smith, brytyjskie aktorki: Tuppence Middleton (grająca również w nowym filmie Wachowskich – Jupiter Ascending) i Freema Agyeman (Doctor Who, Torchwood) oraz aktor Aml Ameen, indyjska aktorka Tena Desae, Doona Bae pochodząca z Korei Południowej, niemiecki aktor Max Riemelt, Meksykanie Alfonso Herrera, Erendira Ibarra, a także Jaime Clayton, Miguel Silvestri oraz Terrence Mann.

Sense8 określane jest jako międzynarodowa baśń opowiadająca o połączonych umysłach i nawiedzonych duszach, przedstawiona w charakterystycznym dla Wachowskich stylu. Scenariusz skupi się na ośmiu głównych bohaterach rozsianych po całym świecie, którzy zmagają się z bólem po tragicznej śmierci kogoś bliskiego. Mimo że znajdują się w różnych krajach na całym świecie, udaje im się odnaleźć i połączyć mentalnie oraz emocjonalnie. Prowadzi to do odkrycia mrocznych sekretów każdego z nich. Grupa musi odkryć, co się z nimi stało oraz jakie znaczenie ma ich sytuacja dla całej ludzkości. Sytuacja pogarsza się w momencie, gdy zaczynają być tropieni przez tajną organizację, która chce ich schwytać i zabić.

W bohaterów grających tytułową ósemkę mają wcielić się: Smith, Middleton, Ameen, Bae, Silvestri, Desae, Riemelt oraz Clayton. Sense8 to globalna superprodukcja telewizyjna. Serial kręcony będzie na czterech kontynentach i w dziewięciu krajach. Fabuła rozgrywać się będzie w Chicago, San Francisco, Londynie, Seulu, Bombaju, Berlinie, Mexico City, Nairobi, a także na Islandii.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – z kim Spider-Man może…

Z kim jeszcze w MCU może walczyć Spider-Man po filmie Daleko od domu? Oto ranking…

Piotr Piskozub
-

Wikingowie to serialowy trup, ale życie…

Chcemy pokazać Wam listę zakulisowych zdjęć z planu serialu Wikingowie.

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Dawid Muszyński
-

Punisher: sezon 2 – recenzja

Frank Castle powraca w swoim najprawdopodobniej finałowym sezonie. Jak wypada tym razem? Przeczytajcie nasza bezspojlerową…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 18 –…

Wikingowie w sezonie 5B przechodzą samych siebie. 18. odcinek to pasmo kolejnych dziwacznych fabularnych decyzji,…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
spoilery
-

Star Trek: Discovery: sezon 2, odcinek…

Star Trek: Discovery powrócił z 2. sezonem. Czy nowy odcinek należał do udanych? Oceniam ze…

Ocena recenzenta:
6

Co o tym sądzisz?