Serial Netflixa gwiazdy hitu Raid. Katheryn Winnick i inni w Wu Assassins

Netflix ogłosił nowe nazwiska w obsadzie serialu Wu Assassins. Gwiazdą i choreografem walk jest Iko Uwais z indonezyjskiej serii Raid.

Netflix ogłosił nowe nazwiska w obsadzie serialu Wu Assassins. Gwiazdą i choreografem walk jest Iko Uwais z indonezyjskiej serii Raid.

Adam Siennica

Adam Siennica

Do obsady Wu Assassins dołączają Katheryn Winnick (Lagertha z serialu Vikings), Lewis TanTommy Flanagan oraz Tzi Ma/ Wcześniej w obsadzie ogłoszono Iko Uwais oraz Byron Mann.

Najciekawszy jest casting Winnick, bo jej zaangażowanie w regularną rolę w nowym serialu może oznaczać pożegnanie się z Lagerthy. Na tę chwilę to tylko moja spekulacja i nie ma na ten temat żadnych informacji.

Za sterami serialu w roli showrunnera i scenarzysty stoi John Wirth, który znany jest m.in. z Hap and Leonard.

Lewis Tan - zdjęcie
Lewis Tan / fot. materiały prasowe

Fabuła rozgrywa się w Chinatown w San Francisco. Głównym bohaterem jest Kai Jin (Uwais), który należy do grupy zabójców Wu. Musi on zebrać moc pradawnej triady i przywrócić równowagę. Czytamy, że ma być to serial kryminalny ze sztukami walki i elementami nadnaturalnymi.

Iko Uwais będzie producentem oraz będzie odpowiadał za pełną realizację wszystkich walk. Za kamerą pierwszych dwóch odcinków stanie Stephen Fung (Into the Badlands).

Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV