Sex Education i Ty hitami Netflixa. Wyniki oglądalność seriali

Netflix ujawnił wyniki oglądalności kilku seriali dostępnych w platformie na całym świecie. Wygląda na to, że Sex Education i Ty to najpopularniejsze tytuły.

Netflix ujawnił wyniki oglądalności kilku seriali dostępnych w platformie na całym świecie. Wygląda na to, że Sex Education i Ty to najpopularniejsze tytuły.

Netflix ujawnił wyniki oglądalności sześciu najnowszych seriali. Czytamy, że traktują oni odcinek jako obejrzany, gdy subskrybent obejrzy przynajmniej 70% odcinka.

Największymi hitami są Sex Education oraz Ty, które do dziś zostały obejrzane przez ponad 40 mln gospodarstw domowych na całym świecie. Ciekawa jest sytuacja z tym drugim serialem, który nie jest oryginalną produkcją Netflixa, ale tytułem stacji Lifetime, który został zakupiony przez platformę po emisji w telewizji, gdzie nie osiągnął żadnej popularności.

Podium zamyka hiszpański serial Szkoła dla elity z wynikiem ponad 20 mln gospodarstw domowych.

Na kolejnych miejscach popularności są:

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV