Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings - kogo gra Awkwafina? Jest wskazówka

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat tego, kogo zagra Awkwafina w filmie Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat tego, kogo zagra Awkwafina w filmie Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W trakcie Comic-Conu w San Diego poznaliśmy pierwsze oficjalne informacje na temat jednej z kolejnych odsłon MCU, filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. I tak wiemy już, że w rolę tytułowego bohatera wcieli się Simu Liu, natomiast Mandaryna sportretuje Tony Leung. Ujawniono również, że na ekranie w tajemniczej roli pojawi się jeszcze Awkwafina - szczegóły w kwestii jej występu przedstawia teraz portal MCU Cosmic. 

Według ogłoszenia castingowego, jej postać ma być "oddaną członkinią armii Mandaryna". Jeśli założymy, że ekranowym ojcem głównego bohatera w odróżnieniu od komiksowego Fu Manchu będzie właśnie Mandaryn, Awkwafina najprawdopodobniej wcieli się w rolę siostry Shanga-Chi, obdarzonej mocą hipnozy Fah Lo Suee.

Z kolei witryna HN Entertainment donosi, że na ekranie zobaczymy także Clive'a Restona, w komiksach pracującego m.in. dla MI-6 szpiega i jednocześnie bliskiego sojusznika Shanga-Chi. 

Co ciekawe, MCU Cosmic wyraźnie sugeruje jeszcze, że w filmie pojawi się także... smok Fin Fang Foom, zmiennokształtna istota z kosmosu, pochodząca z rasy Makluan. 

Film wejdzie na ekrany kin 12 lutego 2021 roku. 

Źródło: MCU Cosmic / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV