Shazam! – Black Adam najpierw dostanie swój własny film? Producent komentuje

Shazam! niedługo zadebiutuje na dużym ekranie. Producent filmu skomentował sprawę odnośnie pojawienia się w przyszłości Black Adama.

Shazam! niedługo zadebiutuje na dużym ekranie. Producent filmu skomentował sprawę odnośnie pojawienia się w przyszłości Black Adama.

Bohaterem produkcji Shazam! jest Billy Batson, nastolatek, który po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia zyskuje nadludzkie umiejętności pochodzące od sześciu starożytnych bogów i herosów. Początkowo wiele pisało się o pojawieniu się w filmie Black Adama. Czy widzowie mogą na to liczyć w przyszłości?

Niedawno w sieci pojawiły się informacje, że Warner Bros. planuje najpierw nakręcić sequel filmu Shazam!, a później samodzielny film o Black Adamie. Dopiero wtedy studio chciałoby doprowadzić do spotkania obu postaci. Doniesienia te zdaje się potwierdzać producent filmu, Peter Safran.

Producent przyznał, że na ten moment nie wie jeszcze, kiedy zostanie wprowadzona postać Black Adama, ale chciałby najpierw, aby dostał swój samodzielny film. Możemy zatem oczekiwać jego pojawienia się dopiero w sequelu, a może nawet w trzeciej odsłonie przygód tytułowego bohatera. O ile oczywiście studio Warner Bros. zdecyduje się je zrealizować.

Shazam! - premiera filmu odbędzie się 5 kwietnia.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV