Sherlock Holmes 3 – premiera przesunięta o rok. Film zadebiutuje później

Sherlock Holmes 3 miał zadebiutować w 2020 roku, jednak wygląda na to, że plany zostały zmienione. Warner Bros. przesuwa projekt o cały rok.

Sherlock Holmes 3 miał zadebiutować w 2020 roku, jednak wygląda na to, że plany zostały zmienione. Warner Bros. przesuwa projekt o cały rok.

Sherlock Holmes 3 to zapowiedziana kontynuacja filmów o kultowym detektywie, w którego w filmach Warner Bros. wciela się Robert Downey Jr. O tym, że film na pewno powstanie, poinformowano w maju ubiegłego roku - już wtedy ogłoszono, że Sherlock Holmes 3 będzie mieć swoją premierę na święta Bożego Narodzenia 2020.

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że powinniśmy uzbroić się w cierpliwość - film nie zadebiutuje w kolejne święta. Warner Bros. przełożył premierę produkcji o cały kolejny rok - teraz data premiery trzeciej części Sherlocka Holmesa to 22 grudnia 2021 roku. Nikt nie podaje powodu takiego przesunięcia.

Nowa data premiery oznacza, że film będzie konkurował na ekranach kin z produkcjami takimi jak Hotel Transylvania 4 i z filmem Wicked. W tamtym czasie ma zadebiutować jeszcze niezatytułowany projekt Disneya oraz - w nieodległym terminie od podanego - kolejna część Avatara, Avatar 3.

Przypomnijmy, że ostatnia część - Sherlock Holmes: A Game of Shadows - miała swoją premierę 10 lat temu - w 2011 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV