Na Lords of the Fallen 2 jeszcze poczekamy. Premiera gry się oddala

Lords of the Fallen 2 zapowiedziano pięć lat temu, ale na premierę gry przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.

Lords of the Fallen 2 zapowiedziano pięć lat temu, ale na premierę gry przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.

CI Games poinformowało o planach związanych z nadchodzącą grą Lords of the Fallen 2. Miłośnicy pierwszej części będą musieli wykazać się sporą cierpliwością, bo w najbliższym czasie nie mamy co spodziewać się premiery kontynuacji.

Według najnowszych informacji, produkcja polskiego studia, którą zapowiedziano jeszcze w 2014 roku, nie zadebiutuje w przyszłym roku i będziemy musieli poczekać na nią przynajmniej do roku 2021. 

Zdecydowanie za wcześnie jest na ustalenie daty kontynuacji gry Lords of the Fallen. Nie będzie jej na pewno w 2020 roku, ale od przyszłego roku planujemy stopniowo coraz większe wydatki kwartalne na ten projekt - przekonuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

Co więcej, produkcja ma być tytułem z segmentu AA, a więc nie będzie to wysokobudżetowa gra. Ma to być w zgodzie z wytyczonym jakiś czas temu kierunkiem, w którym podąża CI Games. Studio zapowiedziało bowiem, że kończy z wysokobudżetowymi grami i skupia się na mniejszych produkcjach, takich jak Sniper Ghost Warrior Contracts

Źródło: stockwatch.pl / fot. CI Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV