Karl Fairburne powróci w odświeżonej wersji Sniper Elite V2?

Znaki na ziemi i niebie wskazują, że zanim przyjdzie nam zagrać w Sniper Elite V ponownie powrócimy do Berlina za sprawą odświeżonej wersji Sniper Elite V2.

Znaki na ziemi i niebie wskazują, że zanim przyjdzie nam zagrać w Sniper Elite V ponownie powrócimy do Berlina za sprawą odświeżonej wersji Sniper Elite V2.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Przed kilkoma laty Sniper Elite V2 uchodziło za jedną z lepszych gier snajperskich w owych czasach. Potem przyszły kolejne tytuły z serii, które choć wprowadzały nowości, nie były tak przełomowe, jak "dwójka". Ta sama "dwójka" wkrótce może powrócić w wydaniu Sniper Elite V2 Remastered. Bowiem właśnie taki tytuł został zarejestrowany w bazie australijskiej organizacji nadającej kategorie wiekowe grom. Gra otrzymała tam wysoką kategorię wiekową (MA15+), a znając restrykcyjne australijskie przepisy, można przypuszczać, że nie została poszatkowana przez cenzorów.

Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł, jeśli doczeka się oficjalnej zapowiedzi i premiery, został przeniesiony na silnik gry Sniper Elite 4, która ukazała się przed rokiem. Ubiegłoroczna odsłona nam się podobała (patrz recenzja gry), a sam powrót do zrujnowanego wojną Berlina, wydaje się zachęcającą propozycją do sięgnięcia po Sniper Elite V2 Remastered.

Poniżej przedstawiamy zwiastun zapowiadający oryginalne wydanie gry.

 

Źródło: windowscentral.com / fot. 505 Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV